Ali İsmail Korkmaz (ALİKEV) Burs Fonu Başvurusu Başladı!

Ali İsmail Korkmaz Burs başvuruları 2018-2019 yılı için başladı. Başvuruların kapanması ile birlikte yapılacak ön değerlendirme sonucunda mülakata hak kazanan adaylar görüşmeye davet edilecektir. Yapılacak mülakatlar neticesinde belirlenen öğrencilerimiz burslarını almaya başlayacaklardır. Burs başvurusu yapan bütün öğrencilerimize akademik hayatlarında başarılar diliyoruz.

Burs fonlarımıza bağış yapan bütün destekçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Burs fonlarına ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na yıl boyunca bağış yapmaya devam edebilirsiniz.

Formu doldurmadan önce aşağıda yer alan “sıkça sorulan sorular” bölümüne bakmanızı rica ederiz.

Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrenciler ve hazırlığı bitirip 1.sınıfa başlayacak öğrenciler “Üniversite Yeni Öğrenci” kapsamındadır. Üniversite 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf ve üzeri sınıfları okuyacak öğrenciler “Üniversite Ara Sınıf” kapsamındadır. Yeni öğrenci ve ara sınıflar için iki ayrı form vardır.

Başvuru Formları ;
LİSE BURS BAŞVURU FORMU


Bu yazıyı sol bölümdeki paylaş, beğen ya da tweetle butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Unutmayın “Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.” 🙂

Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için güncel Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/duyuruvaktii

Twitter adresimizden de burs haberlerine ulaşabilirsiniz: twitter.com/duyuruvakti

Artık bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz: instagram.com/duyuruvakti

Leave a reply:

Your email address will not be published.