Burs Haberleri, Proje Duyuruları, AGH, Güncel Burslar Duyuruvakti'nde

ANKA PROJECT TEAM VE ERASMUS+ PROGRAMLARI

ANKA Proje Takımı,

2017 yılında dört kişilik bağımsız bir gençlik grubu olarak kuruldu. Bu grubun tüm fikirleri “Dünyayı bir araya getiriyoruz” sloganımız etrafında şekilleniyor. Özellikle daha az fırsatları ve engelleri olan gençlerin sayısız projeye katılmalarını sağlıyoruz.TEAM ANKA’nın kurucu üyeleri, gençlik programlarına ilgi duyan ve konuyla ilgili deneyimleri olan üniversite öğrencileri ve yeni mezunlardır.. Yeterli tecrübe ve inançları olduktan sonra, onları teşvik etmek ve tüm hedeflerimizi deneyimleyebilmek için giderek daha fazla gence ulaşmak için bu gençlik grubunu kurmaya karar verdiler. Ekibimiz her geçen gün büyüyor ve ekibimize yeni gönüllüler ekliyoruz. Özellikle Erasmus + programları, Youth Exchange ile ilgileniyoruz ve yeni projeler yazıyoruz. Kısacası, çok büyük ölçekli projelerde gençleri teşvik ediyoruz. Sınırların ötesine geçmeyi hedefliyoruz. Hepimiz aynıyız, ama bizler çok farklıyız.

ANKA Project Team was established in 2017 as an independent youth group with four members. All ideas of this group form around our motto “We bring the World together”. We especially promote young people who has fewer opportunities and disabilities to take part in many projects.
TEAM ANKA’s founder members are university students and new graduates who interested in youth in action programs and they had experiences about all topic. After they had enough experience and faith, they decided to establish this youth group to reach more and more young people to encourage them and experience all our aims. Our team is growing day by day and we are adding new volunteers in our team. We are interested with especially Erasmus+ programs, youth exchanges and we are writing new projects. In short, we promote all young people in a very large scale of projects. We are all the same, yet we are all very different.

Daha fazla fırsattan haberdar olmak için linklere tıklayabilirsiniz! / Click to learn more opportunities!

https://www.facebook.com/projectankateam/

https://www.instagram.com/projectankateam/

Kategoriler

Translate »