Burs Haberleri, Proje Duyuruları, AGH, Güncel Burslar Duyuruvakti'nde
bayburt grup burs

Bayburt Grup Burs Başvuruları 2017/18 Başladı!

Bayburt Group Burs, Bayburt Group İnşaat, üniversitelerin örgün öğretim yapan ön lisans, lisans programlarından her hangi birinde okuyan öğrencilerden burs başvurusu almaktadır.

BAYBURT GROUP BURS, BAŞTA İNŞAAT OLMAK ÜZERE SERACILIK, HAYVANCILIK, AKARYAKIT DAĞITIMI VE ENERJİ SEKTÖRLERİNDE YILLARDAN BERİ FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP BÜTÜN BU SEKTÖRLERDE YATIRIMI OLAN VE HALA DA YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDEN, BAYBURT İSMİNİ DE DÜNYA ÇAPINDA BİR MARKA HALİNE GETİREN ÜLKEMİZİN ÖNDE GELEN BİR ŞİRKETLER TOPLULUĞUDUR.

GRUBUMUZ, TİCARET HAYATINA ATILDIĞI İLK GÜNLERDEN BERİ ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİN YETİŞMİŞ NESİLLERDE OLDUĞU BİLİNCİNDEN HAREKET EDEREK ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖĞRENİM GÖREN ÖĞRENCİLERE YILLARDIR BURS OLANAĞI SAĞLAMIŞ, BUNU DA BİR SOSYAL GÖREV OLARAK KABUL ETMİŞTİR.

2017-2018 EĞİTİM DÖNEMİ İÇİN BURS BAŞVURULARIMIZI DAHA ÖNCEDEN DE OLDUĞU GİBİ YİNE WEB SAYFAMIZ ÜZERİNDEN ALACAĞIZ. ESKİ BURSİYERLEMİZİN DE BİLDİĞİ GİBİ BAŞVURULARI HER YIL YENİDEN ALMAKTAYIZ. BU YIL DA HER ÖĞRENCİ BAŞVURUSUNU YENİDEN YAPACAK. ÖĞRENCİLERİN ŞUNA DİKKAT ETMESİ GEREKİYOR. BU YIL YAPACAKLARI BAŞVURU İLE ALACAKLARI KULLANICI İSMİ VE ŞİFRESİNİ ARTIK BUNDAN SONRAKİ YILLARDA DA KULLANACAKLAR. BU YÜZDEN ŞİFRELERİNİ UNUTMAMALARI GEREKMEKTEDİR. ÖZELLİKLE İLETİŞİM BİLGİLERİNİ EKSİKSİZ VE DOĞRU GİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. SONRAKİ YILLARDA BELGE YÜKLERKEN SADECE DEĞİŞEN BİLGİLERİ İÇİN BELGE YÜKLEMESİ YAPACAKLAR.

2016-2017 DÖNEMİ İÇİN BAŞVURAN BURSİYERLER ŞİFRELERİ İLE GİRİŞ YAPARAK 2017-2018 DÖNEMİ İÇİN BAŞVURULARINI YAPABİLECEKLERDİR. BU DURUMDA OLAN BURSİYERLERİN ŞUNLARA DİKKAT ETMESİ GEREKİYOR.

–         PROFİL SAYFASINDA BULUNAN BİLGİLERİN KONTROL EDİLEREK GEREKLİ DÜZELTMELERİN YAPILMASI

–         GÜNCELLENMESİ GEREKEN BELGELERİN GÜNCELLENMESİ

–         ÖZELLİKLE ÖĞRENCİ BELGELERİNİN GÜNCEL OLMASI GEREKMEKTEDİR. (BU BELGEYİ YÜKLEMEYEN ÖĞRENCİLERİN BAŞVURUSU GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.)

1.NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINACAK ONAYLI “VUKUATLI NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ”,

2. ÖSYM SONUÇ BELGESİ, (ÜNİVERSİTEYE YENİ KAYIT YAPANLAR İÇİN)

3. ARA SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN, ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ VE YETKİLİ MAKAMLARINCA ONAYLI “ÖĞRENCİ NOT DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)”

4. ÖĞRENCİ BELGESİ

5. AİLE GELİR DURUMU BELGESİ (AİLEDE ÇALIŞAN ANNE-BABANIN ÇALIŞTIKLARI İŞYERLERİNDEN ONAYLI MAAŞ BORDROSU, ÇİFTÇİLİK YAPANLARIN ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİNE KAYITLI OLMASI VE İLGİLİ İL/İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALACAĞI ONAYLI ÇKS BELGESİ İLE AYLIK TARIMSAL GELİRİNİ GÖSTERİR ONAYLI BELGE, ESNAF OLANLARIN İLGİLİ MESLEK KURULUŞUNDAN ALACAĞI AYLIK GELİR DURUMUNU GÖSTEREN ONAYLI BELGE, İŞSİZ OLANLAR İÇİN İSE SGK’DAN HERHANGİ BİR YERDEN MAAŞ ALMADIKLARINA VEYA TESCİLİ OLMADIĞINA DAİR YAZI VEYA MUHTAÇLIK YAZISI),

6. ANNE/BABA EMEKLİ İSE EMEKLİLİK CÜZDANI FOTOKOPİSİ VE ”SGK EMEKLİ MAAŞI BORDROSU ONAYLI,

7. ÖĞRENCİ KARDEŞ VAR İSE İLGİLİ OKUL İDARESİNCE ONAYLI ÖĞRENCİ BELGESİ,

8. ANNE BABA BOŞANMIŞ İSE MAHKEME KARARI FOTOKOPİSİ,

9. ANNE VE/VEYA BABA VE/VEYA KARDEŞİN BAYBURT GRUP’TA ÇALIŞIYOR OLMASI GÖSTERİR BELGE. (ÇALIŞMASI HALİNDE)

10. AİLENİN İKAMETGAH BELGESİ,

11.BİRİNCİ DERECE ŞEHİT YAKINI BELGESİ

1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLMAK

2. TÜRKİYE’DE İKAMET EDİYOR OLMAK

3. ÜNİVERSİTELERİN ÖRGÜN ÖĞRETİM YAPAN (AÇIK ÖĞRETİM HARİÇ) ÖN LİSANS, LİSANS PROGRAMLARINDAN HER HANGİ BİRİNİ KAZANMIŞ VE KAYDINI YAPTIRMIŞ VEYA HALEN ÖĞRENİME DEVAM EDİYOR OLMAK

4. MADDİ İMKANDAN MAHRUM OLMAK

5. ONLİNE BAŞVURU FORMUNU GERÇEĞE UYGUN OLARAK DOLDURMAK VE BELGELENDİRİLMESİ İSTENEN BELGELERLE BİRLİKTE TAM VE EKSİKSİZ OLARAK ZAMANINDA ONLİNE SİSTEM ÜZERİNDEN BAYBURT GROUP’A TESLİM ETMİŞ OLMAK

6. EĞİTİM BURSU BAŞVURULARI İNTERNET ORTAMINDA YAPILACAKTIR. POSTA, FAKS, MAİL VE ELDEN YAPILACAK BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.

7. BAŞVURU FORMUNDA BELGELENDİRİLMESİ İSTENEN BİLGİLER KESİNLİKLE BELGELENDİRİLECEK, BELGELER İSE İLGİLİ KURUM, KURULUŞ VE MAKAMLARCA ONAYLI (MÜHÜRLÜ VE YETKİLİ İMZALI) OLACAKTIR.

bayburt grup bursu

BAYBURT GRUP BURS BAŞVURULARI 05 EYLÜL – 02 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA YAPILABİLECEKTİR.

Online başvuru yapmak için tıklayın.

Diğer burslar için burs haberleri sayfasına gidiniz.

Yusuf Kaplan

Kategoriler

Translate »