Burs Haberleri, Proje Duyuruları, AGH, Güncel Burslar Duyuruvakti'nde
çev burs

ÇEV Burs Başvurusu – Çağdaş Eğitim Vakfı

ÇEV Burs 2017-2018 öğretim yılında vakfımıza burs başvurusu  yapacak öğrencilerin İstanbul’da okumak kaydıyla;

Üniversite öğrencileri için; ara sınıflarda okuyan öğrencilerin alttan dersi olmaması, özel okullarda okuyan öğrencilerin %100 burslu olması koşulu,

İlköğretim ve lise öğrencileri için; karne not ortalamalarının 70 ve üzeri olması, bir üst sınıfa geçen öğrencilerin sınıf tekrarı, Ö.K.K ile ve sorumlu geçmemiş olması koşulu aranmaktadır.

çev burs başvuru

Bu şartları taşıyan öğrencilerin ekte bulunan “ÇEV Burs Aday Formunu” mutlaka  fotoğraflı olarak doldurup 1 Ağustos – 30 Eylül  tarihleri arasında nalan@cev.org.tr  adresine mail atmaları gerekmektedir. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru bitiminden sonra yapılan müracaatlar kontenjanlar dahilinde öğrencilerle yapılacak karşılıklı görüşmeler neticesinde değerlendirilecektir.

Çağdaş Eğitim Vakfı; 1994 yılında, bütün insanlarımız için daha iyi yaşam seviyesi umuduyla yola çıktı. Bunun temeli de çağdaş ve nitelikli eğitim…

Ülkemizde; Toplumun önde gelen “Prof.Dr.Türkan Saylan, Prof.Dr.Necla Arat, Prof.Dr. Aysel Çelikel, Prof.Dr.Oya Başak, Gülseven Yaşer” gibi eğitime gönül vermiş aydınların öncülüğünde, ulusal eğitim alanında yaşanan sorunlara çözüm üretmek, aklın ve bilimin yol göstericiliğini benimsemiş, insan haklarına saygılı, Cumhuriyetin değerlerini özümsemiş nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş bir vakıftır.

Başvuru Formu

Ayrıca Lise ve Üniversite burslarınada bakabilirsiniz.

ADRES: Kocatepe Mh. Feridiye Cd. No:53 34437 Taksim/İstanbul
T: +90(212) 297 69 79 – 80
F: +90(212) 361 41 52
E-POSTA: sekreterya@cev.org.tr
YOL TARİFİ: Haritada Görüntüle

Yusuf Kaplan

Kategoriler

Translate »