Burs Haberleri, Proje Duyuruları, AGH, Güncel Burslar Duyuruvakti'nde
kayseri fuarı

II. Ulusal Metot Fuarı (National Tool Fair), 5-9 Eylül 2017, Kayseri, Türkiye

Etkinlik Adı

II. Ulusal Metot Fuarı (National Tool Fair)

Etkinlik  Şehir / Ülkesi Kayseri, Türkiye
Etkinlik Tarihleri 5-9 Eylül 2017
Son Başvuru Tarihi 8 Ağustos 2017
Gönderilecek Katılımcı Sayısı
40
Etkinlik Dili
Türkçe
Hibe Desteği
Aşağıdaki bilgiler yurt dışında gerçekleşen Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamındaki eğitim etkinlikleri hakkında bilgi almanız nedeniyle verilmektedir. TCA etkinliklerine başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.
Genel Bilgi Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)
Etkinliğe Özel Bilgi
Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların  ekonomik sınıf yolculuk masrafları (Kayseri ili dışından katılan katılımcıların) ve 5 Eylül 2017 akşamından 9 Eylül sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.
Başvuru Adresi
BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Sorularınız İçin tca@ua.gov.tr (Yukarıdaki genel bilgi ve başvuru adresinde açıklanmayan bir husus var ise kullanılacaktır).

Kaynak: Ulusal Ajans

Yusuf Kaplan

Kategoriler

Translate »