Burs Haberleri, Proje Duyuruları, AGH, Güncel Burslar Duyuruvakti'nde
İsviçre Türk Diyanet Vakfı Bursu

İsviçre Türk Diyanet Vakfı Bursu

İsviçre Türk Diyanet Vakfı Bursu, ihtiyaç sahibi fakülte öğrencilerinden bir seferlik ödeme yapmak üzere burs başvurusu almaktadır.

İsviçre Türk Diyanet Vakfı Bursu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan fakülte öğrencilerinden burs başvurusu almaktadır. Doktora, yüksek lisans ve meslek yüksek okullarından başvuru alınmamaktadır.

Burs ödemesi bir kere yapılacak olup geçen senelerde 250 İsviçre Frangı şeklinde yapılmıştır. İnternetten online olarak gerçekleştirilen başvurularda istenilen belgeler digital olarak sunulacak olup burs kazanan öğrencilerden belgelerin aslını sunmaları istenecektir.

Burs Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Formun eksiksiz doldurulup, fotoğrafla birlikte online olarak bize ulaştırılması gerekmektedir.
  • Yalnızca online yoluyla yapılan başvurular kabul edilecek olup posta, elektronik posta veya faks yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
  • Belgelerden herhangi birinin eksik olması, yanlış doldurulması veya yalan beyanda bulunulması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Başarılı Fakülte öğrencileri değerlendirmeye alınacak, doktora, yüksek lisans ve meslek yüksek okullarına burs verilmeyecektir.
  • Burs başvurusunda bulunan öğrenci kendi adına herhangi bir bankadan hesap açtıracak ve aşağıdaki banka bilgileri bölümünü dolduracaktır. (Başka bir kişiye ait hesap nosu kesinlikle kabul edilmeyip başvuru değerlendirme dışı bırakılacaktır.)

Başvuru için TIKLAYINIZ

Yusuf Kaplan

Kategoriler

Translate »