Burs Haberleri, Proje Duyuruları, AGH, Güncel Burslar Duyuruvakti'nde
geo

KARGENC KULÜBÜ/Sakarya ‘Safe In Sport’ Projesi

KARGENC KULÜBÜ’ nden duyuru:
Erasmus+ Spor destekleri kapsamında yürütülen ‘Safe In Sport’ adlı projemiz için atletizm temelli sporlardan ANTRENÖRLÜK belgesi olan 4 katılımcı seçikecektir. (ingilizce en az B2)
Proje kapsamında 2-5 Temmuz tarihleri aradında Sakarya’ da eğitimler verilecektir. Katılımcıların konaklama, ulaşım ve yeme içme maliyetleri derneğimizce karşılanacaktır.

Başvuru için:erselaydin@hotmail.com

https://m.facebook.com/kargenckulubu

SPORDA GÜVENLİK (SAFE IN SPORT-SIS) İLK TOPLANTISI BULGARİSTAN’IN SOFYA ŞEHRİNDE YAPILDI Erasmus+ Spor başlığı altında hazırlanan Safe in Sport (Sporda Güvenlik) adlı projemizin planlama toplantısı Bulgaristan’ın Sofya şehrinde yapıldı. Hırvatistan, Bulgaristan ve Türkiye ortaklığı ile sürdürülen projede 2018 yılı içinde yapılacak aktiviteler belirlendi. Projemiz Hırvatistan’dan RSS Spor Kulübü, Hırvatistan Olimpiyat Komitesi ve Rijeka Spor Müdürlüğü, Bulgaristan’dan BSDA Spor Kulübü ve Sofya Spor Müdürlüğü, Türkiye’den KARGENC KULÜBÜ’nün ortaklığı ile sürdürülecektir. Bu kapsamda KARGENC KULÜBÜ olarak Temmuz ayının ilk haftası(2-5 Temmuz)Karasu ve Adapazarı’nda yapılacak aktiviteler için çalışmaya başladık. 2 ülkeden gelecek yaklaşık 20 antrenör ve spor uzmanı ile genç sporcuların sakatlanma riskini azaltacak antrenman metodları üzerinde çalışacağız. Genç sporcuların yetiştirilmesinde kısa zamanda sonuç almaya yönelik baskı sporcu sağlığını tehlikeye atmaktadır. Proje kapsamında genç sporcular için bilimsel temellere dayanan antrenman metodları geliştirerek bunun yaygınlaşmasını sağlayacağız. Projemiz Ekim ayında Hırvatistan’da yapılacak aktivitelerle devam edecektir. #kargenc #karasu #sakarya

A post shared by kargencclub@hotmail.com (@kargencclub) on

Bilgi için: http://www.kargenc.com/Hbr-41-SAFE-IN-SPORT-SIS.html

Kategoriler

Translate »