Burs Haberleri, Proje Duyuruları, AGH, Güncel Burslar Duyuruvakti'nde
EARTH-GARDEN

MALTA EARTH GARDEN FESTİVAL 1-4 June 2017 / 1-4 Haziran 2017

Avrupa’nın en iyi korunmuş müzik festivali gizli olarak, Malta’da Dünya Garden Müzik Festivali duymuş olmayabilir ama on yıldır devam ediyor.

Yeşil vicdan ile bir festival, bu non-mainstream müzik, sanat ve kültür birleştirerek yaratıcılığı teşvik ve bu yıl uluslararası resmi lansmanı işaretler.

Bu topluluk oluşturur ve aynı zamanda çocuk dostu ve köpek dostu olduğunu.

inanılmaz bir doğal ortamda dört müzik alanları arasında muhteşem müzik dört gün – Ta ‘Qali, Malta Milli Parkı.

kökleri sahne Toprak bahçe malta

KÖKLER SAHNE, FESTİVALİN KALBİ

Halk, reggae, ska ve dünya müziği sanatçıları hiç bu festivalde gördüğüm en büyüğü olan ana sahne, alacak.

Uluslararası ve yerel isimler hem kendi eşsiz performansları ile sizi büyüleyecektir.

Kökler Sahne yıllardır Malta halkı mutlu mesut olan bu özgür ruhlu ve eklektik festivalin kalbi ve ruhu.

Burada Roots Sahnesi’nde üzerinde ne hakkında daha fazla bilgi >>

DAHA TOPRAK BAHÇE MÜZİK ALANLARI

Enchanted Forest – Öğleden sonra akustik setleri, reggae müziğin, dünya müziği gece, seksenler elektro sesleri.

Elektronik Küre – Tekno ezgileri, eleştiriler, asit ve dans oda bir sürü ile pychedelic müzik.

Strawberry Hill – Dünya Garden yeni müzik türleri.

Dünya Bahçe Jam – Biraz Jammin ‘için ruh halinde iseniz, o zaman yaratmak ve arkadaşlar arasında dinlenmek için burada kafa.

şifa Alanlar – Bir masaj ya da soğuk ve öğrenebilirsiniz bu şifa ve atölye alanında bir sınıf almak.

etnik Pazar – Eşsiz ve çekici el yapımı kreasyonlar ilham.

Eğlence parkı – Adından da anlaşılacağı gibi, bu küçük olanlar ve hepimizin içinde yaşayan küçük biri için aktivitelerle eğlenmek için bir yerdir.

Food Court – Tüm iyi olaylar büyük gıda hizmet ve dünyanın dört bir yanından gelen sağlıklı mutfağı ile damak tadınızı vermeyen geldiğinde Toprak Bahçe hayır beceriksiz.

Kamp yapmak – İki kamp vardır ama festival önceden bir kaç ay bir bilet satın almanız gerekir kamp istiyorsanız yüzden son derece popülerdir!

 

DÜNYA BAHÇE SANATÇILAR 2017

dünya genelinde bir seçim sırası kültür ve sesler harika bir füzyon ile festivali müdavimlerinin zevk için bir araya gelirler.

35 üzerinde eylemleri canlı ve 35 DJ’ler size zevk Dünya Garden’da araya gelecek.

Al Jawala, Nubiyan Twist Afriquoi ve Kabile sadece güncel açıklandı isimlerden birkaçıdır.

GETTİNG THERE

Hava ve otobüs ya da taksi

Malta çok iyi düşük maliyetli uçuşlar sunan havayollarının ulusal taşıyıcıları aracılığıyla tüm büyük Avrupa kentlerine bağlı.

Malta tek ulusal havaalanı vardır ve Luqa bulunmaktadır.

havayollarının tam listesi için bağlantıyı izleyin, kontrol edin:Malta ziyaret

otobüs: Havaalanından giden X3 otobüsü kendi durakları biri olarak Ta ‘Qali vardır. (Bu 6 çalışır 7 pm yaklaşık her saat başı kadar değilim).

Daha fazla bilgi için ziyaret publictransport.com.mt

Taksi: Festival gerekçesiyle havaalanından taksi € kişi başı 20 etrafında maliyet gerekir.

EARTH GARDEN

Situated on the island of Malta, Earth Garden is definitely Europe’s best kept secret. After celebrating its 10-year anniversary, attracting over 20,000 visitors, the festival is now officially being launched internationally. Retaining the green footprint and eclectic music styles, it offers 4 music areas with over 35 live acts, 35 DJs, 2 camping zones with all amenities, Jamming area, Healing Fields, Ethnic Market, Fun Park and a Food Court. This is the festival that kicks off your summer which guarantees loads of fun, unbeatable prices with the best weather conditions in one of Europe’s top destinations.

Malta adasında yer alan Earth Garden, kesinlikle Avrupa’nın en iyi korunan sırrıdır. 10 yıllık yıldönümünü kutlayan, 20.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlayan festival, şimdi resmen uluslararası alanda başlatılıyor. Yeşil ayak izi ve eklektik müzik stillerini koruyan 35 yaş üzeri canlı müzik, 35 DJ, 2 aktivite alanı bulunan kamp alanları, Sıkışma alanı, Şifalı Alanlar, Etnik Market, Eğlenceli Park ve Bir Food Court ile 4 müzik alanı sunuyor. Avrupa’nın en iyi destinasyonlarından birinde, en iyi hava koşullarına sahip eğlenceli, rakipsiz fiyatların garantisini veren yazınızdan başlayacak festival.

AREAS 2017
More Days, More Fun, More Areas! A new area, the Strawberry Hill, hosting different genres of music will be located in the space previously hosting the Electronic Sphere, while the Electronic Sphere will be located in a spacious new area. New space will be given to the healing and workshop area, now renamed as the Healing Fields. Also, a new camping site has been added to the already existing one. The jamming area will also be revamped.

Daha fazla gün, Daha fazla Eğlenceli, Daha Fazla Alan! Electronic Sphere daha geniş bir alanda kurulacakken, daha önce Electronic Sphere’i barındıran mekanda farklı türde müzik olan yeni bir alan olan Strawberry Hill yer alacak. İyileşme Sahaları olarak yeniden adlandırılan iyileştirme ve atölye alanına yeni alan verilecek. Ayrıca, mevcut kampanyaya yeni bir kamp sitesi eklendi. Sıkışma alanı da yeniden düzenlenecektir.

Yusuf Kaplan

Kategoriler

Translate »