2020’de Her Kadının Kendine Belirlemesi Gereken 11 Hedef

2020de-her-kadinin-kendine-belirlemesi-gereken-11-hedef.
@nicolewarne

Her kadının 2020’de belirlemesi gereken hedefler var. Kendinize basit hedefler koyup onları görmek veya bu yıl neyin doğru gittiğini düşünmeye başlamak için ve bu hedefleri 2020’ye nasıl yayabileceğinin hala zamanı var.

Bu, gelecek yıl için hedeflerinizi önceden düşünmek için altın bir fırsat. 2020’de kendinizi nasıl daha fazla zorlayacak ve kendiniz için belirlediğiniz hedefleri nasıl gerçekleştireceksiniz? İşte her kadının gelecek yıl belirlemesi gereken birkaç hedef fikri. Şimdi başlayın ve 2019’da en iyi kendiniz olma yolunda iyi olacaksınız.

1. DAHA FAZLA DİSİPLİN

Eğer bir şey başarmak istiyorsanız, daha disiplinli olmalısınız. Bu, kendinize sıkı son tarihler vermeye ve bunlara bağlı kalmaya başlamanız gerektiği anlamına gelir. Bunu yapmanın en iyi yolu, önceden planlamaktır, hayatınızı daha derinlemesine planlamanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış Hedefler 2019-2020 Günlüğünü kullanabilirsiniz.

Aylık genel bakışla başlayın ve tüm önemli tarihlerinizi ve son tarihlerinizi işaretleyin, bu sizi takipte tutmak için genellikle yeterli değildir, bu yüzden günlük günlük incelemeler bu sürelere uymayı ve günün saatini planlamayı hatırlamanıza yardımcı olacaktır. .

2. DAHA FAZLA SEYAHAT

Gelecek yıl, dünyayı olabildiğince sık görmekle ilgili olmalı. Çok uzaklara gitmenize gerek yok, hiç ziyaret etmeyi düşünmediğiniz yerlere seyahat edebilir ve yine de aklınızı başınızdan alabilirsiniz. Farklı bakış açıları görerek daha geniş kapsamlı bir insan olarak büyüyün ve gelişin. Seyahat etmek sadece zihni genişletmekle kalmaz, aynı zamanda rahatlamanızı, gevşemenizi ve dünyayı düşündüğünüzden daha fazla görmenizi sağlar. Neden bir sonraki hafta sonu bir sonraki şehri ziyaret etmek ya da tren yolculuğuna çıkmak için kullanılmıyor?

3. YENİ BİR DİL ÖĞRENİN

Yeni bir dil öğrenmeye başlayın. Günlük pratikte, bu her zamankinden daha kolay olmalı. Hedeflerinizin ilerlemesine yardımcı olabilecek bir dil seçin, şu anda en çok talep gören dillerin neler olduğuna bir göz atın ve bir deneyin. İlk günden itibaren mükemmel olmayacaksınız, ancak 365 gün içinde nerede olabileceğinizi kim bilebilir?

4. ZAYIFLIKLARINIZI GÜÇLENDİRMEYE ÇALIŞIN

Bu yıl sahip olduğunuz bir zayıflığın farkında olabilirsiniz ve bu zayıflığı almanız ve gelecek yıl geri çevirmeniz gerekecektir. Zayıflığınızı kendinizin daha iyi bir versiyonu olmak, daha akıllı şeyler yapmak ve ilerlemek için nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Bu yıl şimdiye kadar kendiniz hakkında öğrendiğiniz şeylerin bir listesini yapmayı deneyebilirsiniz, Make It Happen dizüstü bilgisayarı bu listeler için mükemmeldir, bunları yazın ve yanınızda bulundurun, nasıl gittiğinizi düşünün bunun üzerine inşa etmek ve kendinizi sürekli geliştirmek.

5. TASARRUF HEDEFİ EDİNİN

Büyük bir şey için tasarruf etmeye başlama zamanı. İster tatil, ister tasarımcı çanta, ister ipotek peşinatı olsun. Kendinize bir taahhütte bulunun ve bütçenize sadık kalın. Yılın sadece birkaç ayı için bile taahhütte bulunduğunuzda neler olacağına şaşıracaksınız ve yıl bittikten sonra kendinize gerçekten istediğiniz gibi davranabileceksiniz.

6. HAYALLERİNİZİ TAKİP EDİN

Hayaliniz ne olursa olsun, onu takip etme zamanı. İster bir işe başlıyor, ister bir beceri öğreniyor, bir gösteri yapıyor, onu takip ediyor ve kendinizi tam olarak taahhüt ediyorsunuz.

Yılın son birkaç ayında çok rahat olmayın, kendinizi zorlayın ve sürekli olarak gerçekten istediğiniz şeye gitmeye çalışın. 2019-2020 Hedeflerinizde her ay hedeflerinizi not ederek yıla başlamak isteyebilirsiniz, bu şekilde üzerinde çalışmak istediğiniz şeyi asla unutmazsınız.

7. KALIBA GİRİN

Zaten orada olabilirsiniz, ama neden yılın son birkaç ayında bir çentiğe çıkmıyorsunuz? Fitness hedeflerinizi takip edin ve onlara sadık kalın, çünkü sadece bir bedene sahip olursunuz ve gelecek yıl, zaten doğru davranıyor olmalısınız. Kendinize hak ettiğiniz sevgiyi verin ve egzersiz yaparak ve doğru yiyerek kendinize bakın. Daha sonra kendinize teşekkür edeceksiniz.

8. DAHA FAZLA OKUYUN

Gelişmenize yardımcı olmak için daha fazlasını okumalısınız. Geniş bir şekilde okuyun, sadece bir türe bağlı kalmayın. Biyografileri, tarihi kurguları, bilim dergilerini okuyun. Mümkün olduğunca çok şey okumalısınız. Bazı yeni görüşler alın, popüler olmayan fikirleri okuyun, nefret ettiğiniz birisinin cildinin altına girin. Bu, başkaları için empatinizi ve konuşma becerilerinizi geliştirmenin iyi bir yoludur.

9. ÇEVRİMDIŞI OLUN

Sık sık çevrimdışı olmak gerçekten önemlidir. Gerekirse WI-FI’nızı kapatın. Kendinizi işten sonra, akşamları ve bazen hafta sonları internetten detoks yapmaya zorlayın.

Haftada birkaç gece boyunca sürekli gürültüden ve karşılaştırmadan uzaklaşın ve kapatıp gerçek hayata odaklandığınızda çok daha mutlu ve rahat hissedeceksiniz.

10. ZİNCİR OLUŞTURUN

Zihninize koyduğunuz her şeye gerçekten ulaştığınızdan emin olmak için kendiniz için bir zincir oluşturun. 30 dakika boyunca her gün küçük bir şey yaparsanız, yapacağınız ilerlemeye hayran kalacağınızı söyleyen popüler bir yöntem var. Belki bu yıl hedeflerinizi aşırı karmaşıklaştırdınız, belki de onu temel bilgilere geri götürmelisiniz. Her gün günde 30 dakika egzersiz yapın. Günde 30 dakikanızı yazın.

Günde 30 dakika boyunca yeni bir dil çalışın. Her gün bir şeye bağlı kalmak ve bir zincir oluşturmak, hedeflerinizi daha hızlı parçalamanıza yardımcı olacaktır. Hedef Günlüğünüzde her gün işaretleyin ve zinciri kırmayın.

11. ÖZGÜVENİNİZ OLSUN

Güven sessiz, güvensizlikler yüksek – ya da öyle diyorlar. Yılın son birkaç ayında, kendi cildinize daha fazla güvenmeyi öğrenin. İşleri kendi tarzınızda yapmayı öğrenin ve kendi kararlarınızda rahat olun. Biraz zaman alır, biraz sessiz düşünür ve bazıları kendinize güvenir.

Gelecek yıl sizi korkutan bir şey yapmak için kendinizi itin, bu bu güveni artırmaya yardımcı olacaktır. Konfor bölgenizden çıkmanıza ne kadar çok şey yaparsanız o kadar iyidir.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer